O mnie

Cześć! Mam na imię Ola. Od kilku lat pracuję w korporacji i usilnie staram się połączyć dress code obowiązujący w biurze z własnym stylem (naginając zasady do maksimum). Nie wiem na ile mi się to udaje, ale od jakiegoś czasu chciałam się podzielić z kimś efektami tej codziennej "walki". Stąd pomysł na bloga.


A skąd pomysł na jego nazwę? Część ludzi wyobraża sobie, że praca w tzw. "korpo" odbywa się w pięknych przeszklonych pokojach, z których roztacza się niesamowity widok. W rzeczywistości jest inaczej - większość osób pracuje w tzw. boksach (z ang. cubicle), przez niektórych zwanych też zagrodami.

Blog ten po części także będzie odzwierciedlał zderzenie wyobrażeń o świecie biznesu zapiętym pod szyję z rzeczywistością siedzenia za biurkiem.

Praca zajmuje dużą część mojego życia, ale zdarza się, że spędzam czas poza biurem:). Dodatkowo raz w tygodniu możemy sobie pozwolić na założenie do biura czegoś mniej formalnego (tzw. casual friday). W związku z tym na moim blogu będą pojawiały się także codzienne stylizacje, natomiast będą one stanowiły mniejszość (zgodnie z proporcjami w realnym życiu).


Zapraszam do śledzenia! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz